tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Masz w sobie ducha Dakaru? Podziel się kadrami i zgarnij prezenty od Diverse! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Masz w sobie ducha Dakaru? Podziel się kadrami i zgarnij prezenty od Diverse!

Autor: Redakcja 2020.01.15, 16:18 Drukuj

Dakar w pełni, a my mamy dla was zabawę związaną z najsłynniejszym i najtrudniejszym Rajdem Cross Country. Przy okazji chcemy rozdać zestawy atrakcyjnych upominków ufundowanych przez markę Diverse.

Właściciel marki Diverse został pierwszym w historii polskim partnerem Dakaru. Jako partner techniczny Diverse ma wyłączną licencję na projektowanie,  produkcję oraz dystrybucję na obszarze całego świata odzieży i akcesoriów sygnowanych znakiem Dakar.

NAS Analytics TAG

Od lat Diverse jest jedną z wiodących marek odzieżowych w Polsce. Tworzy ubrania dla ludzi aktywnych, ceniących wygodę, jakość oraz styl a linia DEXT i jej limitowana seria sygnowana znakiem Dakar to najwyższy poziom dopasowany do jakości legendarnego rajdu. I właśnie z tej linii pochodzą ubrania, które marka Diverse przekazała dla was.

Co trzeba zrobić?

Chcemy zobaczyć wasze zdjęcia, video lub lub screeny z video, które udało wam się uchwycić w minionym sezonie lub nawet wcześniej, ale które będą powiązane z tzw. Dakar Spirit - Duchem Dakaru. Mogą to być ujęcia: akcji, sportu, wspólnego biwakowania podczas podróży na dwóch kółkach, ujęcia śmieszne, portretowe, ale przede wszystkim muszą być dobre i nawiązywać do tematu. Pomysł zależy od was.

Dla autorów trzech najlepszych zdjęć, które wybierzemy, przygotowaliśmy wraz z Diverse Extreme Team atrakcyjne nagrody:

1. miejsce - kurtka Dakar Perudex DEXT, czapka DEXT Dakar Navi II, portfel DEXT Dakar Turner III
2. miejsce - kamizelka Dakar DEXT Algedrix
3. miejsce - plecak DEXT Dakar Karmo

Jak widzicie jest o co powalczyć. Raz, że stylowe, dwa że wygodne, a trzy wytrzymałe.

Uwaga - czekamy wyłącznie na WASZE zdjęcia, video i screeny, które wrzucicie w komentarzach do postu konkursowego na naszym Facebooku. Materiały ściągnięte z internetu nie będą brane pod uwagę!

Konkurs trwa do północy w niedzielę, 19 stycznia, zwycięzców ogłosimy do wtorku, 21 stycznia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę