tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Masz motocykl Yamaha Tnr 700? Przygotuj si na wyjtkowe wydarzenie Tnr Spirit Experience 2023
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Masz motocykl Yamaha Tnr 700? Przygotuj si na wyjtkowe wydarzenie Tnr Spirit Experience 2023

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.01.19, 11:25 Drukuj

Jeżeli jesteście szczęśliwymi posiadaczami Yamahy Ténéré 700, to warto zainteresować się imprezą Ténéré Spirit Experience, w ramach której będzie można wziąć udział w niektórych najsłynniejszych rajdach terenowych na całym świecie wraz z oficjalnym zespołem Yamaha World Raid Team.

Ténéré Spirit Experience 2023 jawi się jako ekscytujące doświadczenie, ponieważ 20 klientów Yamahy będzie mogło przemierzyć swoimi motocyklami oficjalne trasy legendarnych rajdów. Oprócz tego przygotowano także przejażdżki trasami równoległymi do tych, na których startują zawodnicy. Programem kieruje były mistrz świata enduro i kierownik zespołu biorącego udział w Rajdzie Dakar - Marc Bourgeois.

NAS Analytics TAG

Sama jazda to nie wszystko, prowadzona przez Bourgeoisa firma MBSM otoczy uczestników należytą opieką. W cenie jest organizacja transportu motocykli, biwaki, wyżywienie, pomoc techniczna, konfiguracja trackera GPS, a nawet dodatkowe lekcje jazdy w terenie i nawigacji w ośrodkach prowadzonych we Francji i Maroko. Przed wyruszeniem w trasę motocykle zostaną wyposażone w specjalne koła i opony oraz sprzęt nawigacyjny, a nawet dodatkowy zbiornik paliwa, jeżeli specyfika danego odcinka będzie tego wymagać.

Program Ténéré Spirit Experience 2023 obejmuje cztery rajdy terenowe. Zaczyna się od kwietniowego Morocco Desert Challenger, następnie jest majowy Hellas Rally, rajd Transantolia i październikowy finał podczas imprezy Tunisia Desert Challenger. Uczestnicy będą obozowali razem z zawodnikami Ténéré World Raid Team. Więcej informacji o programie można uzyskać na stronie internetowej tenere-spirit-experience.com.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr