tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Marquez wkręca przechodniów na wystawie sklepowej [VIDEO] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marc Marquez wkręca przechodniów na wystawie sklepowej [VIDEO]

Autor: Janusz Bębenek 2019.12.30, 12:23 Drukuj

Hiszpanie swój odpowiednik Prima Aprilis świętują 28 grudnia. To dzień żartów, wygłupów i, jak to się dziś modnie określa, różnej maści "pranków".
NAS Analytics TAG
Tradycyjnie co roku w podobnych akcjach uczestniczą zawodnicy teamu Repsol Honda. Rok temu Marc Marquez i Dani Pedrosa pojawili się w jednej ze szkół, przebrani za brodatych nauczycieli matematyki. Tym razem, po po odejściu z ekipy Jorge Lorenzo, Marquez musiał wziąć kwestię świątecznego żartu na własne barki. Pojawił się w charakterze manekina na wystawie sklepowej w Madrycie, na której zaprezentowano historyczne kombinezony Repsola. Marc na torze nie musi już niczego udowadniać, a jednocześnie musimy mu przyznać, że również w kontakcie z fanami radzi sobie doskonale. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę