tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Marquez w szpitalu!. Czeka go skomplikowana operacja
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Marc Marquez w szpitalu!. Czeka go skomplikowana operacja

Autor: Raff 2019.11.27, 12:19 Drukuj

Nie można było dłużej czekać. Marc Marquez musi poddać się kolejnej operacji barku, tym razem prawego. Po zeszłorocznych problemach z lewym barkiem, Marquez woli dmuchać na zimne.

Barki to chyba jedyny słaby punkt Marqueza. Mistrz przechodził już jedną operację - w ubiegłym roku konieczna była natychmiastowa interwencja chirurgów, ponieważ niezliczone kontuzje poważnie osłabiły tę część ciała. Lekarze musieli wówczas zmierzyć się z poważnym wyzwaniem przywrócenia zniszczonego lewego barku do pełnej sprawności.

NAS Analytics TAG

To jednak nie koniec problemów. Podczas kwalifikacji w Malezji, kiedy to Marquez miał wypadek, pojawił się problem z prawym barkiem. W czasie wczorajszych testów na torze Jerez, Marc zaliczył wywrotkę, która odnowiła kontuzję, dlatego stało się jasne, że konieczna jest natychmiastowa operacja, podobna do tej sprzed roku.

Operacja odbywa się dziś, a po jej zakończeniu mistrza czeka długa rehabilitacja. Może to być sporym problemem dla teamu Repsol Honda.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr