tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Malaguti Madison 300. Dolce vita [FILM Z TESTU] {* Kod automatycznych reklam Google - emitujemy wszędzie poza stroną główną *}
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
--- belka 420 ---

Malaguti Madison 300. Dolce vita [FILM Z TESTU]

Autor: Raff 2019.07.08, 18:36 1 Drukuj

Czerwony jak Ferrari Malaguti Madison 300 zachwycił nas ogromną frajdą z jazdy i wysmakowaną stylistyką. Dawno nie testowaliśmy tak fajnego skutera. Zobaczcie dlaczego Raff gotów był wydać na ten sprzęt własne pieniądze.

Malaguti Madison 300 to prawdziwy mercedes wśród skuterów, choć krwistoczerwony kolor i włoskie pochodzenie egzemplarza, który testowaliśmy wskazywałyby raczej na podobieństwo do Ferrari. Z pewnością jest to skuter nietuzinkowy - bardzo włoski, pełen wysmakowanych stylistycznych detali, przekonujący własnościami jezdnymi.

NAS Analytics TAG

Malaguti Madison 300 pozwala wyróżnić się z tłumu podobnych pojazdów, nie zabierając niczego w zamian. Ma dynamiczny silnik o pojemności 273 cm3 i mocy 22 KM, bardzo wygodną kanapę, zarówno dla pasażera, jak i kierowcy, schowki przy kierownicy i sporą przestrzeń bagażową pod kanapą.

To, co jednak najważniejsze w Madisonie 300 jest ogromna frajda z jazdy. To chyba pierwszy skuter, który z wielkim żalem oddawaliśmy po teście. Tenskuter to jednośladowy odpowiednik włoskiego Dolce Vita, czyli "słodkiego życia", pełnego przyjemności i radości. Zobaczcie jak Malaguti Madison poradził sobie w rękach naszego redaktora.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę