tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta znw na fali wznoszcej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta znw na fali wznoszcej

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.19, 10:49 Drukuj

Dobre wieści płyną do nas z Włoch. Elitarna marka MV Agusta, przechodząca w ostatnich latach kilka poważnych kryzysów, wychodzi wreszcie na prostą. Właściciele odkupili kolejną partię udziałów od zewnętrznego inwestora i zapowiadają nową linię modeli, opartych na czterocylindrowym silniku.

Struktura właścicielska MV Agusty przypominała do niedawna schemat budowy piramidy Cheopsa. Trzy oddzielne firmy (producent motocykli, studio projektowe oraz team wyścigowy) kontrolowane były przez liczną grupę udziałowców, wśród których znajdowało się kilka funduszy inwestycyjnych oraz Mercedes AMG. Obecnie udało się odkupić całość udziałów od niemieckiej firmy i mniej więcej wyczyścić sytuację. Firmą z powrotem w pełni zarządza prezes Giovanni Castiglioni ze wsparciem finansowym grupy zamożnych rosyjskich biznesmenów.

NAS Analytics TAG

Pozytywne zmiany zachodzą również w samej działalności firmy. Ogłoszono właśnie wprowadzenie w najbliższym czasie kilku nowych modeli, napędzanych rzędowymi czwórkami. Tego typu silnik jest już w sportowym modelu F4, tym razem trafi jednak do najbardziej popularnej linii nakedów Brutale. Zobaczymy tam maksymalnie rozwiercone jednostki, których pojemność wzrośnie do 1200 cm3. Bardzo cieszą nas takie informacje - MV Agusta to jedna z ikon włoskiej motoryzacji i ważna część historii motocyklizmu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr