tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta rośnie w siłę. Nowy salon i serwis marki pojawił się w Trójmieście NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta rośnie w siłę. Nowy salon i serwis marki pojawił się w Trójmieście

Autor: Informacja prasowa 2020.01.14, 23:00 Drukuj

MV Agusta, producent jednych z najpiękniejszych motocykli na świecie, otworzył autoryzowany salon i serwis w Trójmieście. Importer rozpoczął współpracę z firmą Motocykle 3city.

Marka MV Agusta, od chwili gdy w Polsce znalazła się w troskliwych rękach ludzi z firmy Motors, przeżywa prawdziwy renesans. Motocykle sprzedają się bardzo dobrze, głównie dzięki bogatej ofercie i pewnemu, sprawnemu serwisowi.

NAS Analytics TAG

Po Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu, kolejnym miejscem, gdzie można będzie kupić i serwisować motocykle z Varese, jest Gdańsk. To właście tutaj, w dobrze znanym trójmiejskim motocyklistom salonie Motocykle 3city, będzie można kupić legendarne motocykle oraz skorzystać z usług autoryzowanego serwisu.

MV Agusta Gdańsk (Motocykle 3City)
ul. Grunwaldzka 491
80-309 Gdańsk
tel. +48 669 720 000
gdansk@mvagustapoland.com
facebook.com/mvagusta3city

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę