tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta na Warsaw Motorcycle Show. Zobacz dziea woskich mistrzw inynierii!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta na Warsaw Motorcycle Show. Zobacz dziea woskich mistrzw inynierii!

Autor: Redakcja 2019.03.01, 09:11 Drukuj

Stoisko MV Agusta na Warsaw Motorcycle Show wraz z niesamowitym i niepowtarzalnym Brutale Serie Oro 1000 będzie z pewnością jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc podczas warszawskich targów.

MV Agusta w Polsce jeszcze nigdy nie miała tak dobrej sytuacji. Nowy importer i dystrybutor włoskiej marki premium, firma Motors, podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie - utworzył sieć dealerską z prawdziwego zdarzenia. Już dziś realizowany jest serwis, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Otwierane są kolejne showroomy i salony.

NAS Analytics TAG

Jak zapowiada importer, wkrótce pojawią się motocykle testowe MV Agusta, które z pewnością przekonają wszystkich tych, którzy poszukują unikalnego stylu, wyjątkowych osiągów i chwytającego za serce designu. W lutym powstał Club MV Agusta Polska - grupa skupiająca właścicieli i miłośników tej niezwykłej włoskiej marki z Varese. W marcu zapowiadana jest premiera polskiej wersji strony www, wystartuje także sklep internetowy z akcesoriami.

Nowości MV Agusta na Warsaw Motorcycle Show to, oprócz znanych już modeli, takich jak między innymi Dragster 800 i Turismo Veloce 800, przede wszystkim Brutale Serie Oro 1000 - najmocniejszego nakeda na świecie. Goście targów będą mieli okazję zobaczyć po raz pierwszy przedprodukcyjna wersję motocykla.

MV Agusta Brutale Serie Oro 1000 to power naked napędzany nową, czterocylindrową jednostką o pojemności 1000 cm3. Producent zapowiada, że będzie ona wykorzystana do budowy następcy superbike’a F4. Motocykl dysponuje oszałamiającą mocą 212 KM, która pozwala rozpędzić się do 312 km/h!

Odwiedź stoisko MV Agusty podczas targów Warsaw Motorcycle Show i obejrzyj unikalne motocykle - dzieła włoskich mistrzów inżynierii. My na pewno tam będziemy, by z bliska obejrzeć te cuda i przeprowadzić dla was transmisję live.

Szczegóły, pełna oferta tutaj

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr