tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MOYA przebija wakacyjn promocj Orlenu i BP. Nie potrzeba aplikacji i kart lojalnociowych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MOYA przebija wakacyjn promocj Orlenu i BP. Nie potrzeba aplikacji i kart lojalnociowych

Autor: Andrzej Sitek 2022.07.05, 11:20 2 Drukuj

Po hucznym starcie paliwowej promocji Orlenu, Lotosu, a nieco później również brytyjskiego koncernu BP, mamy kolejną sieć, która uruchomiła wakacyjną obniżkę cen. To należąca do spółki Anwim S.A., ogólnopolska sieć MOYA. Obecnie działa w niej prawie 350 placówek.

Czy Polacy zaczną masowo szukać mniej licznych stacji paliw MOYA? Trzeba przyznać, że promocja tej sieci wygląda nawet lepiej niż oferta Obajtka i Brytyjczyków. Przede wszystkim, aby skorzystać z rabatu w wysokości 30 groszy na litrze (a jakże), nie potrzebujemy aplikacji mobilnej lub karty lojalnościowej. Każdy kierowca, która zajedzie pod dystrybutor MOYA, może wziąć udział z promocji - bez dodatkowych warunków.

NAS Analytics TAG

Co równie ważne, nie ma ograniczeń tankowań lub ilości paliwa, a zniżka obejmuje zarówno standardową etylinę 95 i 98, jak również ropę oraz uszlachetnionego Diesla On Moya Power.

Warto jeszcze przypomnieć, że promocyjną karuzelę odpalił najpierw Orlen. Akcja wystartowała 27 czerwca i bardzo szybko okazało się, że 30-groszowy rabat rzeczywiście skusił tysiące Polaków do skorzystania z oferty państwowego koncernu.

Można było się o tym przekonać obserwując rekordową popularność aplikacji VITAY na platformach Google Play i App Store. Apka Orlenu znalazła się nieoczekiwanie na pierwszy miejscu pobierania wśród wszystkich programów obu platform. To dzięki VITAY klienci Orlenu mogą skorzystać z maksymalnej kwoty upustu.

Ale Daniel Objatek wprowadził również istotne ograniczenia. Promocja dotyczy tylko trzech tankowań miesięcznie, do 50 litrów każde. Tego warunku nie wprowadził natomiast koncern BP.

Zniżka brytyjskiej sieci również wynosi 30 groszy za każdy zatankowany litr paliwa, ale nie ma ograniczeń co do liczby tankowań i ilości benzyny lub ropy. I bardzo pięknie, tylko że promocyjna oferta BP skierowana jest do kierowców posiadających kartę Payback. Czyli… znowu wędzidło.

MOYA tego nie robi. Ładnie z jej strony, nie uważacie?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr