tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Łódzcy Motomikołaje znów pojadą! Dołącz do akcji charytatywnej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Łódzcy Motomikołaje znów pojadą! Dołącz do akcji charytatywnej

Autor: Informacja prasowa 2019.11.10, 15:52 Drukuj

Jak co roku, łódzcy motocykliści zapraszają do wzięcia udziału w akcji charytatywnej Motomikołaje. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Łódzkich Motocyklistów.

Akcję Motomikołaje w 2012 roku zapoczątkowało kilku motocyklistów. W ubiegłym roku było ich już kilkuset - wszyscy przyjechali na motocyklach lub quadach, ubrani w stroje mikołajów.

NAS Analytics TAG

Motomikołaje zbierają pieniądze na różne potrzeby dzieci z domów dziecka. W tym roku beneficjentami będą placówki numer 2, 6 i 15 w Łodzi. Zbiórki odbywają się w centrach handlowych, na portalu allegro.pl oraz w wybranych lokalach.

Na portalu Allegro.pl ruszą licytacje przedmiotów przekazanych przez osoby wspierające akcję. Wśród nich vouchery zniżkowe, przejażdżki pojazdami, kursy prawa jazdy na kategorię A oraz różnego rodzaju przedmioty z autografami.

Na początku grudnia Motomikołaje odbierają od dzieciaków własnoręcznie wypisane listy do świętego Mikołaja. Potrzeby i marzenia są różne - od elektrycznych szczoteczek do zębów, po ciuchy, płyty a nawet telefony. Jednakże, aby było sprawiedliwie dzieciaki znają kwotę do jakiej mogą poprosić o prezent.

Motomikołaje to nie jednorazowa historia, motocykliści działają przez cały rok. Za zebrane pieniądze fundują podopiecznym domów dziecka korepetycje, nagrody za wyniki w nauce, bilety do kina, organizują także imprezy na dzień dziecka.

Finał akcji Motomikołaje odbędzie się 7 grudnia. Motocykliści, przebrani w stroje mikołajów ruszą na motocyklach do domów dziecka, by wręczyć prezenty najmłodszym.

Link do naszej strony motomikołaje na fb: https://www.facebook.com/motomikolaje.lodz/
Link do naszej strony Forum Łódzkich Motocyklistów: https://www.facebook.com/motocykle.lodz/

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę