tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Lewis Hamilton za kierownic Kawasaki ZX-10R
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Lewis Hamilton za kierownic Kawasaki ZX-10R

Autor: Konrad Bartnik 2018.02.24, 16:26 1 Drukuj

Trzykrotny Mistrz Świata Formuły 1, Lewis Hamilton, jest również wielkim fanem motocykli sportowych. Na zaproszenie swojego kumpla Cala Crutchlowa spędził dzień na torze wyścigowym w Kalifornii, szlifując kolana na Kawasaki ZX-10R.

Kiedy jesteś uznanym sportowcem, bardzo często przyjaźnisz się z innymi uznanymi sportowcami, choć niekoniecznie z tej samej dyscypliny. Lewis Hamilton i Cal Crutchlow dzielą tę samą pasję do motocykli, choć Lewisa póki co spotkać można głównie w kokpicie bolidu Formuły 1. Obaj panowie zafundowali sobie niedawno rekreacyjny dzień na położonym na pustyni torze Chuckwalla Valley Raceway w Kalifornii.

NAS Analytics TAG

Choć Crutchlow jest na co dzień zawodnikiem Hondy, tym razem obaj szaleli na motocyklach Kawasaki ZX-10R. Hamilton był w siódmym niebie - według niego to, co robią kierowcy motocykli jest dużo bardziej niebezpieczne niż Formuła 1 i przy tym bardziej ekscytujące. Zapowiedział, że wróci na ten tor, by dalej szlifować swoje umiejętności. Haczyk został połknięty!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr