tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kymco SuperNEX - 2,9 s do setki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kymco SuperNEX - 2,9 s do setki

Autor: Konrad Bartnik 2018.11.18, 12:44 Drukuj

Koncepcyjny Kymco SuperNEX był jedną z najbardziej zaskakujących maszyn na tegorocznych targach EICMA. Producent, który swoją potęgę zbudował przede wszystkim na skuterach przeznaczonych do codziennej komunikacji, śmiało wyważa drzwi do świata najnowszych technologii i wysokich prędkości.

SuperNEX jest pierwszym pojazdem elektrycznym, stworzonym przez Kymco i obiektywnie patrząc, jest to debiut w imponującym stylu. Ten koncepcyjny motocykl sportowy jest bezkompromisowy i ultranowoczesny. Kymco nie podało mocy silnika, ale SuperNEX jest w stanie rozpędzić się od zero do 100 km/h w 2,9 sekundy, a do maksymalnych 250 km/h tylko w 10,9 sekundy.

NAS Analytics TAG

Jego bardzo ciekawą cechą jest 6-stopniowa przekładnia z quickshifterem. Dzięki temu udało się zbliżyć charakterystykę oddawania mocy i momentu do tej w tradycyjnych supersportach z napędem spalinowym. Skąd jednak, przy niemal bezgłośnym silniku elektrycznym, wiadomo kiedy zmienić bieg? SuperNEX wyposażony jest w to, z czego kpią często przeciwnicy tego typu pojazdów - generator dźwięku, który podkreśla wchodzenie na wyższe obroty.

Kymco SuperNEX wyposażony jest ponadto w kompletny zestaw nowoczesnych systemów bezpieczeństwa, w tym kontrole trakcji, asystenta startu i zaawansowany ABS. Nie wiadomo, czy wejdzie do produkcji seryjnej, jest jednak kolejnym drogowskazem na drodze rozwoju motocykli elektrycznych.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr