tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kymco Downtown GT 125 i Downtown GT 350 2024 - opis, zdjcia, dane techniczne. Nowe wcielenie miejskiego maksi skutera
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kymco Downtown GT 125 i Downtown GT 350 2024 - opis, zdjcia, dane techniczne. Nowe wcielenie miejskiego maksi skutera

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.11.17, 07:06 Drukuj

Kymco zaprezentowało model Downtown GT, który pojawi się w wersjach z silnikami o pojemności 125 i 350 cm3. Skuter przeszedł całkowitą metamorfozę w porównaniu do standardowego Downtown, choć nie wiadomo, czy go zastąpi. Wygląda teraz ostrzej i nowocześniej. Na pokładzie pojawiło się też kilka nowinek technologicznych, które sprawią, że użytkowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Co przygotowało Kymco na sezon 2024?

Przy okazji targów EICMA 2023 Kymco przedstawiło modele Downtown GT 125 i Downtown GT 350 i choć nie wiadomo, czy będzie on następcą Downtown, czy po prostu stanie się kolejnym skuterem w gamie producenta, to wygląda bardzo obiecująco. Najważniejszą zmianą jest wygląd, który z przodu nadal zachowuje pewne elementy modelu Downtown, ale ogólnie stał się ostrzejszy i bardziej zgodny z obecnie panującymi trendami.

NAS Analytics TAG

Na pokładzie pojawiło się nowe wyposażenie w postaci ulepszonego wyświetlacza TFT, wysokiej szyby, wygodniejszej kanapy i systemu bezkluczykowego. Przeprojektowano też przestrzeń na nogi pod kątem zapewnienia lepszego komfortu. Producent zastosował tu również system kontroli ciśnienia w oponach oraz system uruchamiający światła awaryjne w przypadku nagłego hamowania. W modelu z silnikiem o pojemności 350 cm3 pojawią się też takie dodatki jak kontrola trakcji i tempomat.

W kwestii danych technicznych nie podano zbyt wielu szczegółów. Wiadomo, że będzie miał widelec teleskopowy o skoku 110 mm i parę tylnych amortyzatorów o skoku 100 mm. Do tego dochodzą koła o średnicy 14 cali z przodu i 13 cali z tyłu. To parametry podobne jak w przypadku obecnego już na rynku modelu Downtown.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr