tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kurtka skórzana Spyke Estoril Evo. Sportowy styl do miasta i na tor

Kurtka skórzana Spyke Estoril Evo. Sportowy styl do miasta i na tor

Autor: Materiał partnera 2020.05.30, 11:42 2 Drukuj

W tygodniu jeździsz po mieście, a w niektóre popołudnia i weekendy lubisz polatać po torze. Cenisz sportowy styl, a jednocześnie nie chcesz kupować kilku kurtek. Jak to pogodzić? Bardzo prosto - odpowiedzią jest skóra Spyke Estoril. 

Kurtka Estoril sygnowana jest marką Spyke - znanego i cenionego producenta odzieży motocyklowej. Wieloletnia renoma i uznanie wśród czołowych zawodników są gwarancją wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktów tej firmy. Ale nawet bez rekomendacji kurtka Estoril przekonuje znakomitymi materiałami i nienagannym stylem. 

estoril evo 009 750x750

Najważniejszą cechą kurtki Estoril jest jej uniwersalność. Świetnie sprawdzi się podczas miejskich przelotów, zaś na torze będzie perfekcyjnym uzupełnieniem spodni ze sliderami. Stylistycznie także dopasuje się zarówno do agresywnego supermoto, nakeda, jak i do dynamicznego sportbike'a.

Wierzchnią warstwę wykonano z bawolej skóry o grubości 0,9-1 mm. Dla zapewnienia swobody ruchów na bokach kurtki i po wewnętrznej stronie rękawów zastosowano elastyczne wstawki X-Stretch. W tym samym celu na łokciach i plecach znalazły się rozciągliwe skórzane elementy "akordeonowe". 

Podczas projektowania kurtki Estoril, pomyślano o intensywnej sportowej jeździe. Rękawy ukształtowane są tak, by zapewniały komfort przy sportowej pozycji na motocyklu, zaś z przodu, z tyłu i na rękawach, dla jak najlepszej cyrkulacji powietrza, znalazły się perforowane elementy skórzane. Umieszczony na plecach garb poprawia aerodynamikę podczas jazdy z wyższymi prędkościami.

estoril evo 014 750x750

Na ramionach i łokciach znalazły się certyfikowane protektory. Kieszeń na plecach pozwala na zastosowanie dodatkowego ochraniacza. Odporne na ścieranie szwy są zgodne z normą FprEN 17092: 2018.

Kurtka Spyke Estoril wyposażona jest w ocieplającą podpinkę z kieszeniami na telefon i dokumenty. Dzięki temu możesz wrócić późnym wieczorem do domu bez obawy, że zmarzniesz. Dla komfortu, kołnierz i mankiety wykończono miękkim w dotyku neoprenem. Niezbędne przedmioty zmieszczą się w dwóch kieszeniach zapinanych na suwaki z blokadą. 

Kurtka Spyke Estoril Evo występuje w trzech wariantach kolorystycznych: czarno-szarym, czarno-czerwonym i czarnym z elementami fluo. Występuje w rozmiarach od 46 do 60. Kupisz ją w sklepie internetowym imready.eu oraz w sieci salonów I'M Inter Motors w cenie 1599 zł.

Odzież marki Spyke możecie kupić m.in. w sieci salonów IM Inter Motors na terenie całego kraju.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę