tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kradli enduro, crossy i sporty. Wrocławska policja rozbiła grupę przestępczą
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kradli enduro, crossy i sporty. Wrocławska policja rozbiła grupę przestępczą

Autor: Rafał Raff Betnarski 2018.02.06, 09:40 13 Drukuj

20 motocykli, kilka samochodów i części do kolejnych 40 aut odzyskała policja po udanej akcji rozbicia grupy przestępczej z Wrocławia. Członkowie złodziejskiej szajki kradli jednoślady nie tylko w Polsce.

Specjalnością grupy przestępczej były motocykle, szczególnie upodobali sobie oni maszyny off-roadowe i sportowe. Nie gardzili także francuskimi dostawczakami. Złodzieje byli bardzo dobrze zorganizowani - podczas zatrzymania policjanci znaleźli specjalistyczne narzędzia służące do kradzieży, w tym urządzenie służące do zagłuszania sygnału GPS.

NAS Analytics TAG

Większość członków grupy przestępczej pochodzi z Dolnego Śląska. Podczas brawurowej akcji, w której uczestniczyło dwustu policjantów i grupa antyterrorystów, zatrzymano trzynaście osób, osiem z nich znalazło się w areszcie. Policjanci zabezpieczyli i przeszukali czterdzieści miejsc, gdzie mogły znajdować się skradzione pojazdy.

Według szacunków policjantów, łączna wartość skradzionych przez złodziei motocykli i samochodów może sięgnąć kilku milionów złotych. W jednym z przeszukiwanych miejsc zabezpieczono 800 tysięcy złotych w gotówce. Zatrzymanym grozi nawet 10 lat więzienia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 7
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę