tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kopie dziewczynkę, bo spadła ze skutera, gdy ruszał. Wychowanie dziecka po chińsku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kopie dziewczynkę, bo spadła ze skutera, gdy ruszał. Wychowanie dziecka po chińsku

Autor: Alonzo 2020.10.17, 12:32 2 Drukuj

Przyzwyczailiśmy się do scen grozy na filmach z jednośladami w Chinach. Chińczycy są przyzwyczajeni do surowych warunków życia i często akceptują rzeczy, które w Europie są już niedopuszczalne. Sposób przewożenia pasażerów, zwłaszcza dzieci, skuterami w Chinach był już wielokrotnie piętnowany na filmach. Ale ten kierowca przekroczył wszystkie granice. Łzy cisną się od oczu, gdy widzi się takie sceny.

Jazda z pasażerem jest rzeczą, która wymaga wiedzy i przestrzegania pewnych zasad. Jazda z pasażerem jednośladem bardzo różni się od przewoażenia pasażerów samochodem. Jednak ten film nie jest o jeździe z pasażerem. Ten film wzbudza emocje, a zachowanie kierowcy skutera jest po prostu skandaliczne:

NAS Analytics TAG

 

Chiny to kraj o klimacie, sprzyjającym jeździe skuterem. Dlatego skutery stały się popularnym środkiem transportu w tym kraju. Chińczycy zazwyczaj nie zwracają uwagi na parametry jednośladu - liczy się, by jeździł. I jeżdżą nimi na masową skalę. Jazda bez kasku, z kaskiem rozpiętym pod brodą, w trzy osoby na jednym skuterze to normalne zjawisko. W Chinach dominują małe pojemności - 70% jednośladów ma pojemność 125 ccm, przy czym bardzo powszechne są pojemności 50 ccm, 90 ccm itp... Co ciekawe, w wielu miastach nie można rejestrować motocykli o pojemności większej, niż 250 ccm! 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę