tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Konkurs mikoajkowy na naszym Instagramie. Zgarnij bilety na Mistrzostwa wiata FIM SuperEnduro 2022 w Krakowie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Konkurs mikoajkowy na naszym Instagramie. Zgarnij bilety na Mistrzostwa wiata FIM SuperEnduro 2022 w Krakowie

Autor: Redakcja 2022.12.05, 14:47 Drukuj

Koniec roku coraz bliżej, ale my nie zwalniamy tempa i mamy dla was kolejny konkurs. Tym razem będą to bilety na Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro 2022 w Krakowie. Już 10 grudnia w walce o zwycięstwo obok Tadeusza Błażusiaka, swój udział potwierdzili aktualny Mistrz Świata - Billy Bolt oraz tegoroczny triumfator mistrzostw USA AMA Endurocoss Jonny Walker. Dodatkowym polskim akcentem w Krakowie będzie start Dominika Olszowego, który po zdobyciu Mistrzostwa Świata SuperEduro 2022 w kategorii JUNIOR bez kompleksów dołącza do klasy Prestige. Wielkie emocje gwarantowane. 

 Z tej okazji mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać aż 3 podwójne bilety na mistrzostwa. 

NAS Analytics TAG

Jak to zrobić? Trzeba mieć konto na Instagramie oraz śledzić profil scigacz_pl. Będziemy na nim umieszczali posty konkursowe z pytaniami. Wygrywa pierwsza prawidłowa odpowiedź w komentarzu, która nie była edytowana. Bądźcie czujni, bo będą 3 posty konkursowe. Po jednym dziennie od 6 do 8 grudnia. 

Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr