tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Konkurs Motul Ameryka Płd. Weź udział i pojedź do Argentyny oraz Chile!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Konkurs Motul Ameryka Płd. Weź udział i pojedź do Argentyny oraz Chile!

Autor: Redakcja @ 2023.08.23, 14:28 Drukuj

Ponad cztery tysiące kilometrów. Tak długie jest wybrzeże Chile. Gdybyśmy udali się w głąb kraju, na południowo-wschodnią część Ameryki Południowej, dotrzemy do Argentyny. Tę podróż można odbyć palcem po mapie lub w doborowym towarzystwie innych motocyklistów. Co trzeba zrobić, aby znaleźć się w tej ekipie?

Na początku trzeba uwierzyć w siebie. Potem kupić olej MOTUL, a następnie puścić wodze fantazji. Wcześniej należy jeszcze dopełnić formalności w terminie do 27.08.2023 r. W tym celu wystarczy przesłać swoje zgłoszenie na konkurs marki MOTUL. Do tego potrzebny jest paragon zakupu oraz kilka chwil potrzebnych na rejestrację za pośrednictwem strony https://motultour.pl

Motul Ameryka Poludniowa Tour

 

Czy masz odwagę pojechać z nami do Ameryki Południowej? Tu poznasz szczegóły » 

Weź udział w konkursie »

Ważne! Zakup powinien dotyczyć 4 litrów oleju 300V, 5100 lub 7100. Niezbędny jest unikalny kod, dowód zakupu i opakowanie. Do zgłoszenia należy dołączyć swoje zdjęcie, którego styl i oryginalność będą oceniane przez jury. Natomiast wskazówką dla uczestników jest temat "Moje miejsce motocyklowe". Po dopełnieniu formalności należy chwilę poczekać, a po potwierdzeniu zgłoszenia można zacząć działać. Czasu nie powinno nikomu zabraknąć. Co trzeba zrobić?

Do dziewiątego września (09.09.2023 r.) powinieneś nagrać i przesłać swój film. Nagranie ma prezentować pięć atutów, które według ciebie sprawiają, że jesteś idealnym kandydatem na wyprawę do Patagonii. Jakie to atuty lub cechy? Jeśli teraz się nad tym zastanawiasz, to znaczy, że już działasz i wystarczy oblec myśli w plan i projekt, a potem filmik, który spodoba się komisji konkursowej.

Nawet jeśli ostatecznie marzenie o Chile i Argentynie się nie spełni, MOTUL przewiduje dla uczestników konkursu nagrody pocieszenia. Pięćset osób, które pierwsze nadeślą swoje nagrania, zostanie nagrodzonych t-shirtami z logo MOTUL Ameryka Południowa Tour. Jest też cenna nagroda tygodnia, czyli plecak MOTUL z niespodzianką, tj. gadżetami motocyklowymi o wartości 600 zł. Jest o co powalczyć!

Co najważniejsze, w podróż życia ruszy aż trzech uczestników konkursu! Zwycięzcy zostaną ogłoszeni do 30.09.2023 r., a start przygody planowany jest na zimowe miesiące roku. Oczywiście zimowe w Polsce, bo w Patagonii będą wówczas najlepsze warunki do podróżowania motocyklami. A teraz odpowiedz sobie na jedno pytanie pozakonkursowe: Czemu nie spróbować?

Motul Tour Emocje

 

LEĆ Z NAMI NA WYPRAWĘ ŻYCIA!

Weź udział w konkursie »

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę