tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Komfort i bezpieczeństwo dzięki prawidłowej pozycji. Adaptery kierownicy TRW
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Komfort i bezpieczeństwo dzięki prawidłowej pozycji. Adaptery kierownicy TRW

Autor: Materiał partnera 2019.03.24, 23:11 Drukuj

Prawidłowa wysokość kierownicy ma decydujące znaczenie jeśli chodzi o komfort jazdy, ale także panowanie nad maszyną, a co za tym idzie, bezpieczeństwo. Wysokość najłatwiej dopasować specjalnymi adapterami.

Nieprawidłowa wysokość kierownicy utrudnia manewrowanie motocyklem, co ogranicza panowanie nad maszyną. To zaś w prosty sposób przekłada się na bezpieczeństwo jazdy.

Innym problemem jest dyskomfort związany z nieprawidłową pozycją. Ból, pleców, drętwienie nadgarstków i inne podobne objawy mają często swoje źródło właśnie w nieprawidłowej pozycji.

Dopasowanie poszczególnych elementów w motocyklu nie jest sprawą skomplikowaną. Największym problemem jest wysokość kierownicy, ale i tutaj można poradzić sobie z tym za pomocą specjalnych adapterów.

TRW ma w swojej ofercie atrakcyjnie wykończone, frezowane techniką CNC zestawy aluminiowych adapterów do montażu kierownicy stożkowej 28 mm lub 28,6 mm. Dzięki nim możliwe jest, w zależności od rodzaju adaptera, podniesienie wysokości o 1-10 mm lub nawet 35 i 45 mm.

Wersja 1 przeznaczona jest do kierownic o średnicy 22 mm i zaciskiem o średnicy 28 lub 28,6 mm. Adapter montowany jest do istniejącego dolnego mocowania kierownicy, umożliwiając jej podniesienie o 10 mm.

Wersja 2 nadaje się do montażu bezpośrednio na górnej powierzchni trzech zacisków, przy pomocy centralnej śruby. Adaptery dostępne są w dwóch różnych wysokościach.


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę