tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kolejne Yamahy w wypoyczalniach Abacus
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kolejne Yamahy w wypoyczalniach Abacus

Autor: Informacja prasowa 2016.07.29, 11:38 3 Drukuj

Abacus oddaje do dyspozycji kierowców jeszcze więcej nowoczesnych motocykli i skuterów marki Yamaha. Do obecnej gamy pojazdów w pierwszych dniach sierpnia dołączą kolejne trójkołowce Tricity oraz gorąca nowość Yamahy - Tracery 700.

Ogólnopolska wypożyczalnia samochodów Abacus, która jako pierwsza zdecydowała się na wprowadzenie do swojej oferty motocykli, podjęła współpracę z Yamahą, proponując klientom jednoślady tylko tej marki. Teraz uzupełniła swój park maszyn o kolejne Yamahy - dwa egzemplarze trójkołowego Tricity oraz dwa motocykle Tracer 700.

NAS Analytics TAG

Tracer 700 to najnowszy członek segmentu Sport Touring Yamahy, stworzony na bazie bestsellerowego MT-07 i przeznaczony na dalsze trasy. Niezwykle wszechstronny, zaskakująco zwrotny i oferujący optymalny stosunek mocy do masy dopiero zaczyna się pojawiać w polskich salonach. Tymczasem Klienci Abacusa mają niezwykłą okazję dosiąść jako jedni z pierwszych ten premierowy motocykl Yamahy, wypożyczając go na dowolną liczbę dni.

Tricity są doskonale znanymi na polskim rynku skuterami klasy 125 cieszącymi się uznaniem Klientów. Ich oryginalna, trójkołowa konstrukcja podwozia, z systemem umożliwiającym pochylanie w zakrętach obu przednich kół, znakomicie zwiększa poczucie stabilności jednośladu i zapewnia lepszą przyczepność niż w klasycznych dwukołowcach. Z tego względu jest to świetna propozycja dla osób początkujących oraz dla tych wszystkich, którzy nie mają dużego doświadczenia w jeździe motocyklami. Kolejną ogromną zaletą Tricity jest możliwość prowadzenia go przez osoby bez motocyklowego prawa jazdy, ale posiadające przynajmniej od trzech lat samochodowe prawo jazdy kategorii B.

Abacus jest doskonale znaną w naszym kraju, ogólnopolską wypożyczalnią samochodów, posiadającą 11 oddziałów w największych miastach Polski. Dysponuje flotą ponad 800 nowych, bogato wyposażonych i przygotowanych do drogi aut. W ofercie znajdują się wszystkie typy wynajmu, począwszy od najmów krótkoterminowych (nawet na 1 dzień) po długoterminowe, sięgające nawet pięciu lat. Usługi Abacusa skierowane są do firm oraz osób indywidualnych oczekujących obsługi na najwyższym poziomie, które w szybki i profesjonalny sposób chcą pozyskać pojazd na doraźne potrzeby lub działalność sezonową.

Nowością na ten sezon jest wynajem motocykli i skuterów Yamaha - Abacus jako pierwsza sieciowa wypożyczalnia zdecydowała się na zakup jednośladów. W jej gamie pojawiły się zarówno małe, miejskie skutery, jak i motocykle z manualnymi skrzyniami biegów. Dzięki tak szerokiej ofercie jednośladów Yamahy z pewnością każdy Klient Abacusa znajdzie odpowiedni model dla siebie. Dodatkowo, na życzenie motocykle mogą być wyposażone m.in. w kufry czy nawigację GPS.

Motocyklowa oferta Abacusa jest skierowana do osób, które nie posiadają własnego sprzętu lub których jednoślad nie sprawdza się w niektórych zastosowaniach. Z wynajmu mogą również skorzystać klienci, których motocykle uległy awarii lub wypadkowi. Abacus zapewnia bezgotówkowy wynajem jednośladu dla poszkodowanych w kolizjach, przejmując na siebie dochodzenie zwrotu kosztu wynajmu pojazdu zastępczego od towarzystw ubezpieczeniowych.

Wszystkie wynajmowane jednoślady objęte są gwarancją oraz pełnym ubezpieczeniem i wygodnym pakietem Assistance. Wypożyczalnia zapewnia również pojazdy zastępcze w razie awarii lub innych zdarzeń losowych. Dzięki licznym oddziałom wynajmujący ma możliwość zwrotu motocykla w zupełnie innym miejscu niż to, w którym go odebrał.

Jeśli nie możesz w inny sposób pozyskać odpowiedniego dla siebie jednośladu, skieruj swe kroki do Abacusa i zasiądź za sterami Yamahy w dowolnym terminie i na dowolną liczbę dni. Sezon jest krótki, szkoda każdego dnia.

Szczegóły dostępne na stronie www.abacusbikes.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr