tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kolejna runda Pucharu Polski Pit bike Supermoto już w czerwcu na na Awix Racing Arenie!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kolejna runda Pucharu Polski Pit bike Supermoto już w czerwcu na na Awix Racing Arenie!

Autor: Informacja prasowa 2019.05.22, 16:16 Drukuj

Zawodnicy pit bike przygotowują się do kolejnej rundy Pucharu Polski Pit Bike SM. Przez cały maj trwają intensywne treningi. Już 8 czerwca kolejne starcie, tym razem na toruńskiej Awix Racing Arenie.

Puchar Polski Pit Bike SM to gwarancja wielkich emocji i blisko setka zawodników na starcie. Dla nich to także efekt treningów i sprawdzian umiejętności. MX Otopit Toruń przygotował cykl treningów nie tylko dla zawodników, ale także dla osób, które chciałby spróbować przygody na pit bike.

NAS Analytics TAG

Wraca Lisewo

Już w najbliższą środa 22 maja, odbędzie się trening na placu w Lisewie (koło Torunia). Regularna akademia pit bike prowadzona przez Marka Szkopka cieszyła się w zeszłym roku wielkim powodzeniem. - Treningi na placu to najlepsza i najkrótsza droga do doskonałości - mówi Marek Szkopek, trener sportu motocyklowego, aktualny mistrz Polski w wyścigach motocyklowych. - Żeby być szybkim, najpierw trzeba być dobrym technicznie. Wyćwiczone na placu elementy bardzo szybko wchodzą w krew zawodnikom, którzy przekładają ciężką pracę na efekt na torze.

Trening na torze w Lisewie rozpocznie się o 17:00 Zawodników zapraszamy pół godziny wcześniej. W tym samym czasie będą odbywały się jazdy testowe w których mogą wziąć udział osoby, które jeszcze nie miały kontaktu z minimotocyklami. Będzie można spróbować jazdy, zarówno ta możliwość, jak i trening są bezpłatne i potrwają do 20:00

Awix Racing Arena cały maj

Jednocześnie w każdy poniedziałek maja odbywać będą się treningi na torze Awix Racing Arena. - Chcemy umożliwić zawodnikom treningi na obiekcie na którym odbywać będą się zawody. Awix Racing Arena to techniczny tor, należy do jednych z ulubionych obiektów naszych zawodników, ale nie do najłatwiejszych. Poniedziałki na Awix Racing Arenie rozpoczynamy o 15:00, ważne jest również to, że tor udostępniamy także motocyklistom na dużych maszynach. Jeździmy na zmianę - zaznacza Łukasz Pawlikowski z MX Otopit Toruń.

Tradycyjnie w piątek przed zawodami, czyli 7 czerwca odbędzie się dodatkowy trening dla uczestników Pucharu Polski Pit Bike SM, w godz. 9:00-15:00, a publiczność zapraszamy dzień później 8 czerwca 2019 od godz. 12:00 na II rundę zawodów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę