tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kolejna gorąca premiera w Liberty Motors Piaseczno. Przyjdź w sobotę i poznaj kolejną motocyklową nowość
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kolejna gorąca premiera w Liberty Motors Piaseczno. Przyjdź w sobotę i poznaj kolejną motocyklową nowość

Autor: Redakcja @ 2021.03.02, 20:40 Drukuj

Salon Liberty Motors w Piasecznie ponownie zaprasza wszystkich miłośników motocykli na premierowy pokaz. Tym razem zobaczycie BMW R1250RT.

Liberty Motors w Piasecznie to najlepszy adres w Warszawie, jeżeli chcecie kompleksowo zrealizować spełnienie marzenia o nowym motocyklu. To właśnie tutaj, już 6 marca zobaczycie premierowo nowe BMW R1250RT. Motocykl, załoga salonu oraz oczywiście nasza delegacja będą na was czekać już od godziny 10:00.

W Liberty Motors Piaseczno nie tylko wybierzecie odpowiedni motocykl dla siebie, ale również załatwicie jego finansowanie i ubezpieczenie, a także ubierzecie się od stóp do głów. To największy salon motocyklowy w naszej części Europy. BMW R1250RT to kolejna odsłona bawarskiego turystyka. Wraz z tym motocyklem BMW dołącza do grona producentów oferujących radar i aktywny tempomat. Widzimy się 6 marca przy Puławskiej 44D. Salon będzie czynny w godzinach od 10:00 do 19:00.


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę