tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 King of the Baggers 2021: Tyler O'Hara wygrywa inauguracyjny wycig na motocyklu Indian Challenger
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

King of the Baggers 2021: Tyler O'Hara wygrywa inauguracyjny wycig na motocyklu Indian Challenger

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.05.03, 23:40 Drukuj

W miniony weekend ruszyła pierwsza runda cyklu King of the Baggers 2021. Pierwszy wyścig został zorganizowany pokazowo i cieszył się sporym zainteresowaniem, więc w tym roku organizatorzy poszli za ciosem i zaplanowali cały cykl.

Pierwsza runda inauguracyjnego sezonu King of the Baggers była spektaklem dwóch aktorów. O zwycięstwo walczyli Tyler O'Hara na motocyklu Indian Challenger i reprezentujący ekipę Screamin' Eagle Harley-Davidson Kyle Wyman. Zgodnie z oczekiwaniami cykl KOTB szybko przerodził się właśnie w walkę pomiędzy tymi dwiema markami.

NAS Analytics TAG

Na starcie wyścigu Tyler O'Hara wystartował zbyt ostro, co sprytnie wykorzystał Kyle Wyman, który prowadził w pierwszej części wyścigu. Na piątym okrążeniu O'Hara dogonił Wymana i wyprzedził go, ale nie był w stanie zbudować przewagi pozwalającej mu na ucieczkę, więc musiał uważać na podążającego za nim zawodnika dosiadającego motocykla Harley-Davidson Road Glide. Ostatecznie O'Hara doprowadził swojego Challengera do zwycięstwa z przewagą zaledwie 0,45 s nad zawodnikiem fabrycznego teamu Harleya. Trzecie miejsce zajął Frankie Garcia z ekipy Roland Sands Design Indian Motorcycle, ale zdobycie najniższego stopnia podium nie przyszło łatwo, bo 0,12 s za nim przyjechał Hayden Gillim z Vance & Hines. Obaj zawodnicy startowali na motocyklach Indian Challenger.

Kolejny odcinek wojny gigantów zobaczymy w dniach od 11 do 13 czerwca, na torze Road America w Elkhart Lake, w stanie Wisconsin. Poniżej możecie zobaczyć najważniejsze momenty z minionego wyścigu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr