tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 King Of The Baggers 2022 - podano daty i miejsca rund kolejnego sezonu wycigw wagi cikiej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

King Of The Baggers 2022 - podano daty i miejsca rund kolejnego sezonu wycigw wagi cikiej

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.10.13, 07:18 Drukuj

Wyścigi baggerów powrócą w sezonie 2022, organizatorzy podali daty sześciu rund zmagań motocykli wagi ciężkiej i przy okazji podzielili się statystykami oglądalności sezonu 2021, które przerosły najśmielsze oczekiwania.

Można śmiało powiedzieć, że King Of The Baggers to poligon zmagań pomiędzy amerykańskimi legendami, jakimi niewątpliwie są Harley-Davidson oraz Indian. W tym roku triumfował Harley, którym dowodził Kyle Wyman. Zawodnik przypieczętował tytuł królewski podczas rundy na torze Laguna Seca. W sezonie 2021 materiały związane z wyścigami baggerów miały 1,1 mln wyświetleń, a łączny czas oglądania w serwisie YouTube wyniósł 43 tysiące godzin.

NAS Analytics TAG

W sezonie 2022 na zawodników czeka sześć rund, a wszystko rozpocznie się na legendarnym torze Daytona International Raceway. Runda na torze Laguna Seca będzie trzecią z kolei, a zmagania zakończą się na New Jersey Motorsports Park.

Tak wygląda kalendarz King Of The Baggers 2022:
10 - 12 marca - Daytona International Raceway
22 - 24 kwietnia - Michelin Raceway Road Atlanta
03 - 05 czerwca - Road America
08 - 10 lipca - WeatherTech Raceway Laguna Seca
29 - 31 lipca - Brainerd International Raceway
09 - 11 września - New Jersey Motorsports Park

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr