tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kim jest polski motocyklista? Ankieta i konkurs Dobrych Sklepw Motocyklowych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kim jest polski motocyklista? Ankieta i konkurs Dobrych Sklepw Motocyklowych

Autor: Informacja prasowa 2022.01.14, 18:15 Drukuj

Dobre Sklepy Motocyklowe już kolejny raz zapraszają motocyklistów do ankiety "Kim jest polski motocyklista?". W tym roku nagrodą główną za jej wypełnienie jest topowy kask HJC - RPHA 11 w hitowym malowaniu na 2022 rok - Anti Venom. Co zrobić, żeby go wygrać?

Jeśli marzysz o nowym, idealnym sportowo-turystycznym kasku z topowego segmentu, możesz go wygrać, w zaledwie 10 min, wypełniając ankietę Dobrych Sklepów Motocyklowych. HJC w tym roku wypuszcza kolejne świetne malowania kasków z serii RPHA11. W 2022 roku jest to m.in.: Anti Venom.

NAS Analytics TAG

Kask nie tylko super wygląda, ale jest też napakowany technologią i bardzo lekki (zaledwie 1300 g). Skorupa kasku jest zrobiona z kompozytu PIM+ (Premium Integrated Matrix), stworzonego z pięciu ultra wytrzymałych materiałów, dzięki czemu jest sztywna i odporna na perforacje.

Wnętrze kasku skrywa antybakteryjną, wyjmowaną wyściółkę z materiału multicool, wyjmowane poduszki policzkowe i liczne kanały wentylacyjne. Do tego kask jest wyposażony w Pinlock, deflektor, ciemną szybę w zestawie i najbezpieczniejsze zapięcie DD.

O co będą cię pytać?

Dobre Sklepy Motocyklowe chcą poznać plany i pasje polskich motocyklistów. Ankieta będzie trwać od 14 stycznia do 4 lutego. Jej wypełnienie zajmie około 10 minut. Znajdują się w niej pytania m.in.: o staż motocyklowy, ukochaną maszynę i motocykl marzeń, gdzie i kiedy jeździcie, czy wolicie jeździć w grupie, a może jesteście samotnymi wilkami.

Pod koniec lutego zostaną opublikowane wyniki i przekonacie się, czy jesteście podobni, a może różnicie się od innych motocyklistów. Żeby mieć szansę zawalczyć o kask HJC RPHA11 Anti Venom, musicie odpowiedzieć na pytanie konkursowe i opowiedzieć o swojej najdziwniejszej przygodzie motocyklowej.

Nie czekajcie i wypełnijcie ankietę już dziś - TUTAJ.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr