tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kierowca Polo taranuje motocyklistę w Krośnie - czy na pewno?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kierowca Polo taranuje motocyklistę w Krośnie - czy na pewno?

Autor: Alonzo 2017.08.06, 00:58 18 Drukuj

Motocyklista próbuje wyprzedzić na końcu pasa samochód, gdy ten raptownie skręca w lewo i bokiem taranuje motocyklistę. Kto zawinił?

NAS Analytics TAG

Bezsprzecznie nie wolno tego robić. Bezsprzecznie nie wolno tak wyprzedzać. Fora motocykle huczą od druzgocących ocen kierowcy Polo, który rzekomo złośliwie szarpną za kierownicę by uniemożliwić motocykliście wyprzedzanie. Z kolei fora samochodowe nie zostawiają suchej nitki na motocykliście, który wyprzedzając brawurowo i niezgodnie z przepisami poniósł surową karę za swoją lekkomyślność. Gdzie Waszym zdaniem leży prawda?

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 9
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę