tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kichniesz? Kaszlniesz? Ju masz po egzaminie na prawko…
NAS Analytics TAG
2020 06 01 KTM Bonus rejestracyjny 950 200
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kichniesz? Kaszlniesz? Ju masz po egzaminie na prawko…

Autor: Raff 2020.05.19, 13:10 1 Drukuj

Histeria związana z epidemią koronawirusa rodzi kolejne absurdy. Kolejne WORDy uruchamiają egzaminy, ale te związane są z tak drastycznymi obostrzeniami, że można oblać egzamin jeszcze zanim się zacznie.

Po okresie zamrożenia kolejne ośrodki ruchu drogowego wracają do egzaminowania. Niestety, jeśli liczycie, że sytuacja wraca do normalności, mamy złą wiadomość - wprowadzane są liczne obostrzenia, które mają zabezpieczyć egzaminatorów przez zakażeniem.

NAS Analytics TAG

Wiele WORDów wprowadza zasadę, że osoba egzaminowana musi mieć własne rękawiczki, kask i maseczkę, koniecznie z atestem. Nie może mieć także żadnych objawów choroby - każde kichnięcie, czy kaszlnięcie natychmiast kończy egzamin. Egzaminatorzy będą także sprawdzać temperaturę ciała egzaminowanych.

Najbardziej zaskakującą informacją jest jednak ta, że część WORDów wymaga… atestowanej maseczki. To znacznie wyższe wymagania niż te, które określono w rozporządzeniu - tam do zasłonięcia twarzy wystarczy jakakolwiek część garderoby lub kask motocyklowy. Takie zasady obowiązują między innymi w Katowicach i Lublinie.

Jeśli macie zatem określony termin egzaminu, upewnijcie się, że znacie zasady, które obowiązują w danym WORDzie. Może się okazać, że spełnienie nowych wymogów będzie trudniejsze niż zdanie samego egzaminu.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr