tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Keanu Reeves testowa Ducati Panigale V4 S
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Keanu Reeves testowa Ducati Panigale V4 S

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.10, 12:31 Drukuj

Kiedy Keanu Reeves nie ratuje psów i nie rozbija samochodów w karkołomnych pościgach, to wsiada na motocykl. Ostatnio dosiadał Ducati Panigale V4 S.

Keanu Reeves ujeżdżał Ducati Panigale V4 S na torze Calafat. Aktor wypowiadał się o V4 w samych superlatywach. Nie ma się co dziwić, bo obecna generacja Panigale to wizualne i technologiczne dzieło sztuki - silnik V4 o mocy 214 koni mechanicznych, waga 174 kg na sucho, a w wersji S mamy do dyspozycji półaktywne, elektronicznie regulowane zawieszenie.

NAS Analytics TAG

Keanu Reeves od lat jest nie tyko miłośnikiem, ale również producentem motocykli. W 2011 roku założył z Gardem Hollingerem markę Arch Motorcycle, która ma w swoim portfolio trzy modele motocykli. Każdy z nich jest prawdziwą ucztą  dla zmysłów. Claudio Domenicali zapowiedział, że Keanu ponownie zasiądzie za sterami Ducati na torze Mugello.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr