tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss i Ducati Scrambler krc Matrix 4 [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss i Ducati Scrambler krc Matrix 4 [FILM]

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.02.19, 14:29 Drukuj

W sieci pojawił się wyciek zdjęć z planu filmu Matrix 4. Wynika z nich, że w czwartej części filmu Neo powróci na Ducati.

Wygląda na to, że akcja czwartej części rozegra się między innymi w San Francisco, ponieważ to tam ekipa kręciła motocyklowe sceny, w których wzięli udział Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss. Motocykl, na którym się poruszają to Ducati Scrambler.

NAS Analytics TAG

Obudowa znajdująca się za przednim kołem wskazuje na model 1100, ale nisko poprowadzony tłumik to cecha Scramblera z silnikiem 803. Taki zabieg mógł jednak być podyktowane tym, żeby spaliny nie dostawały się pod pelerynę Neo. Z tyłu zamontowano szeroki błotnik żeby nie wkręciła się ona w koło i ten zabieg mógł wymusić skrócenie wydechu. Wszystko okaże się w maju 2021 roku, kiedy film trafi do kin.

Twórcy Matrixa już raz sięgnęli po Ducati, a konkretnie po model 996. Motocykl wystąpił w drugiej części przygód Neo. W 2004 roku Ducati wypuściło model 998S w wersji Matrix Edition. Podobno wyprodukowano tylko 321 sztuk tej edycji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr