tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kady Junak NK125 dostaje 100 litrw paliwa gratis!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kady Junak NK125 dostaje 100 litrw paliwa gratis!

Autor: Informacja prasowa 2016.12.08, 08:58 Drukuj

Już w najbliższy piątek rusza kolejna akcja marki Junak. Kupując nowy motocykl NK125 każdy otrzyma w prezencie karty paliwowe Orlen o wartości 500 zł. Promocja będzie obowiązywać w dniach 09.12 - 16.12.2016.

Jedynym warunkiem otrzymania nagrody będzie przesłanie skanu dowodu zakupu oraz zdjęcia nowo nabytego Junaka NK125 wraz z danymi do wysyłki i numerem kontaktowym na info(at)junak.com.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń to 22.12.2016. Junak NK 125 to jedna z najbardziej sportowych propozycji w segmencie motocykli na prawo jazdy B.

NAS Analytics TAG


Agresywnie i dojrzałe linie sprawiają, że jest to jednoślad wyróżniający się na naszych drogach.Przy projektowaniu Junaka NK 125 zadbano o detale. Elektroniczna deska rozdzielcza, liczne elementy ledowe i sportowy wydech. NK 125 to nie tylko design, ale także świetne osiągi i pewne prowadzenie. Junak NK 125 może okazać się dla Ciebie wyjątkowym świątecznym prezentem, zwłaszcza w połączeniu z zapasem 100 L* paliwa gratis.

*Przy sugerowanej cenie detalicznej paliwa 5 PLN/L

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr