tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kawasaki Versys-X 300 2017
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kawasaki Versys-X 300 2017

Autor: Lovtza 2016.11.08, 15:11 5 Drukuj

Rodzina Kawasaki Versys zyskuje nowego członka. Od przyszłego roku będzie to nowy model dla początkujących podróżników - Versys-X 300. Motocykl korzysta z silnika znanego z Ninja 300 i Z300, ale oferuje zupełnie inne walory użytkowe.

NAS Analytics TAG

Motocykl ma byś zdolny do zjechania z asfaltu w lekki teren. Z przodu pracowało będzie koło o średnicy 19 cali, z tyłu standardowo pozostanie 17-stka. Jako że maszyna adresowana jest do początkujących, otrzyma szereg udogodnień przydatnych na początku przygody z motocyklami. Przede wszystkim będzie to sprzęgło z funkcją zapobiegania przy gwałtownej redukcji. Motocykl w standardzie dysponował będzie ABSem i porządnymi hamulcami dostarczonymi przez Nissina. Siodło znajduje się na wysokości zaledwie 800mm. Motocykl wyposażono w solidny widelec o średnicy rur 41mm oraz układ Uni-Track z amortyzatorem gazowym z tyłu. Wyposażenie obejmuje obszerny wyświetlacz przekazujący kierowcy szereg użytecznych informacji, w tym wskaźnik oszczędnej jazdy. Motocykl ma być także oszczędny. Na baku ma pokonywać do 400 km.

38KM i 170kg wagi pojazdu zapowiada niezłą dynamikę i to taką, która powinna usatysfakcjonować szeroki krąg motocyklistów, nie tylko tych początkujących.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr