tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kaszubski weekend z Helios Moto Tours ju za chwil. Bdziemy tam!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kaszubski weekend z Helios Moto Tours ju za chwil. Bdziemy tam!

Autor: Redakcja 2020.09.14, 11:24 Drukuj

Już w najbliższy czwartek startuje przedłużony weekend, który spędzimy na Kaszubach wraz z Helios Moto Tours. Kilkaset km tras offroadowych i asfaltowych, biesiady, integracja i świetna zabawa. Ty też możesz dołączyć, zostały ostatnie miejsca!

Doświadczona ekipa Helios Moto Tours to gwarancja świetnie przygotowanych tras, wzorowej organizacji, a przy tym zabawy na totalnym luzie. Wiemy, bo już nie raz braliśmy udział w organizowanych przez nich imprezach. Zerknijcie, jak to wyglądało na mazurskich szutrach:

NAS Analytics TAG

Kolejny event z Helios Moto Tours rusza już w najbliższy czwartek. Tym razem szaleć będziemy po kaszubskich trasach. Spotykamy się w Borkowie koło Kartuz, skąd podzieleni na dwie grupy - offroadową i drogową ruszymy na objazd wzgórz, lasów, jezior i miasteczek Szwajcarii Kaszubskiej. Będziemy oczywiście kręcić kolejny film, więc spodziewajcie się relacji!

Co więcej, wy też możecie wziąć udział w najbliższym rajdzie po Kaszubach - zostały ostatnie miejsca. Zerknijcie na stronę Helios Moto Tours i wydarzenie na FB. Możecie przyjechać swoim motocyklem lub wypożyczyć przygotowane do wyprawy maszyny BMW F 850 GS.

Współorganizatorem imprezy jest BMW Inchcape.

Wpadajcie, będzie grubo!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr