tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kask z aluminium - zrb to sam, czyli czy to koniec sklepw motocyklowych?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kask z aluminium - zrb to sam, czyli czy to koniec sklepw motocyklowych?

Autor: Alonzo 2019.02.24, 10:18 2 Drukuj

Kask motocyklowy wykonany z aluminium - czy to przyszłość produkcji?

Ten artykuł sponsorują 3 literki - C, N i C. Skrót ten rozszyfrowuje się po angielsku Computerized Numerical Control, co w języku polskim znaczy "Komputer zrobi Ci kask", albo w bardziej dosłownym tłumaczeniu komputerowe sterowanie maszyn (można dodać numerycznych, ale....). Wystarczy "surówka", czyli materiał z którego ten kask ma być wykonany. I oczywiście program, który sprawi, że w ułamku sekundy w pamięci twojego komputera znajdzie się wiedza doświadczonego operatora obrabiarki.

 

NAS Analytics TAG

 

Zobaczcie, jak technologia CNC pozwala w domowych (lub prawie domowych) warunkach wykonać przepiękną skorupę kasku, wykonaną w całości z aluminium.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr