tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kask AGV Pista GP RR Limited Edition Soleluna 2022. Limitowana seria w malowaniu Valentino Rossiego
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kask AGV Pista GP RR Limited Edition Soleluna 2022. Limitowana seria w malowaniu Valentino Rossiego

Autor: Andrzej Sitek 2023.07.27, 09:44 Drukuj

AGV wprowadza limitowaną edycję repliki kasku Rossiego. Oryginalne barwy z poprzedniego sezonu, w których jeździł Valentino Rossi, zostały odwzorowane na kasku Pista GP RR Limited Edition Soleluna 2022.

AGV ma długą tradycję limitowanych kasków, a "The Doctor" jest mistrzem motosportu szczególnie często wybieranym jako bohater dla nowych modeli w ekskluzywnych edycjach. W zasadzie to nie on sam, tylko oryginalne malowania kasków Rossiego. Tym razem AGV wypuściło na rynek dokładną replikę kasku noszonego przez Rossiego w sezonie 2022.

NAS Analytics TAG

Kask otrzymał nową homologację FIM, poświadczającą, że ma najwyższy dostępny poziom ochrony. Na owalu  limitowanej edycji znajdują się rozpoznawalne emblematy słońca i księżyca, talizmany przynoszące szczęście Rossiemu przez całą jego karierę, a także numer 46 i żółty refleksy.

Skorupa Extreme Carbon wykonana w  całości z włókna węglowego gwarantuje, że kask jest lekki. Kształty i metalowe otwory wentylacyjne zostały starannie opracowane, aby zapewnić najlepszą wydajność aerodynamiczną i największą stabilność przy dużych prędkościach.

Wizjer Ultravision klasy optycznej 1 ma grubość 5 mm i umożliwia panoramiczne widzenie 190°. AGV oferuje również system 360° Adaptive Fit, który pozwala klientowi całkowicie dostosować wnętrze dla maksymalnego komfortu, wybierając  grubość pianki dla górnej części głowy, karku i policzków.

Kask jest już dostępny, kosztuje 1 369 funtów, czyli ponad 7000 zł. Oczywiście za taką cenę można kupić dwa kaski z najwyższej półki, ale nisza limitowanych serii kasków, odzieży i motocykli rządzi się swoimi prawami. Dopóki znajdują się nabywcy na nieliczne egzemplarze w specjalnych wydaniach, dopóty będą powstawać nowe serie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr