tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM Truck Show po raz pierwszy w Polsce. Zapisz si na czerwcowe testy modeli KTM Duke
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM Truck Show po raz pierwszy w Polsce. Zapisz si na czerwcowe testy modeli KTM Duke

Autor: Informacja prasowa 2022.05.31, 11:18 Drukuj

Jeśli twoje serce bije o tysiąc obrotów mocniej, gdy tylko spojrzysz na pomarańczowe modele KTM Duke, to po przeczytaniu tej wiadomości, osiągnie ono maksymalne obroty! Na początku lata KTM sprowadza do Polski ciężarówkę pełną motocykli KTM Duke.

Ciężarówka pełna energetyzujących maszyn

NAS Analytics TAG

KTM Truck Show 2022 zawita do Polski po raz pierwszy, dlatego przygotowaliśmy do testów wszystkie aktualne modele Duke oraz bonusowo nowego supersporta KTM 390 RC. W trakcie eventu nie tylko będziesz mógł przetestować małe modele dla początkujących, czyli 125 Duke i 390 Duke, ale także coś znacznie większego. Jeśli jesteś bardziej doświadczonym jeźdźcem, szukającym mocniejszych maszyn, to będziesz miał powody do zadowolenia. Będą z nami modele 890 Duke!

W naszej ciężarówce pełnej pomarańczowych maszyn sportowych nie zabraknie wersji R, a także najnowszego wariantu jakim jest GP. Najodważniejszych z was czeka natomiast spotkanie z dobrze znaną bestią - 1290 Super Duke R, w tym oczywiście w najnowszej wersji na sezon 2022 - EVO z półaktywnym zawieszeniem WP. Pomyśleliśmy również o fanach dalekich podróży, którzy docenią bezkonkurencyjnego 1290 Super Duke GT.

KTM Truck Show 2022

14-15 czerwca - w salonie autoryzowanego dealera KTM w Krakowie
18-19 czerwca - w salonie autoryzowanego dealera KTM Profi w Łodzi
21-22 czerwca - w salonie autoryzowanego dealera KTMSKLEP - Wojciechowicz w Olsztynie
25-26 czerwca - w salonie autoryzowanego dealera KTM Liberty Motors we Wrocławiu

Śledź media społecznościowe KTM Poland i skontaktuj się bezpośrednio z dealerami KTM, aby zarezerwować swoją jazdę testową z wyprzedzeniem.

W trakcie KTM Truck Show 2022 czeka na ciebie nie tylko niesamowita ciężarówka pełna modeli KTM Duke, ale także ciekawy program eventu, warsztaty, poczęstunek i mnóstwo zabawy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr