tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM 390 Duke 2017 - po lifcie prawie jak Super Duke
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM 390 Duke 2017 - po lifcie prawie jak Super Duke

Autor: Beavis 2016.11.10, 09:35 1 Drukuj

KTM rozprzestrzenia nowe DNA na kolejne modele. 390 Duke otrzymał spory facelift przed przyszłym rokiem.

Tematem przewodnim nowych KTMów jest dzielona przednia lampa w technologii LED, która w pierwszej kolejności pojawiła się w modelu 1290 Super Adventure R. Dosłownie wczoraj pisaliśmy o odświeżonym 1290 Super Duke R, a już dziś kolej na 390 Duke. Nawet jeśli ten mały motocykl mieszczący się w kat. przepisów A2 niekoniecznie będzie urywać głowę osiągami (jak 1290), to trzeba przyznać, że urywa głowę wyglądem.

NAS Analytics TAG

Nowy 390 Duke wygląda rewelacyjnie. Ostre linie, w/w lampa w technologii LED, kolorowy wyświetlacz TFT czy w końcu nowy subframe. Na to wszystko agresywna kolorystyka odpowiadająca tej z większego brata.

W kwestiach technicznych 390 Duke to nowe zawieszenie marki WP z przodu, większa tarcza hamulcowa oraz powiększony zbiornik paliwa. Motocykl oczywiście spełnia normy emisji spalin Euro 4. Nie podano informacji dot. sprzęgła antyhoppingowego, ale wcześniejsze plotki sugerują, że takie się pojawi.

Dostępność i ceny nie są na znane, ale obstawiamy, że cena nie powinna diametralnie się zmienić.

ktm 390 duke 2017 przod

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr