tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM 300 EXC 2022 w wersji Erzbergrodeo: motocykl gotowy na ekstremalne enduro ju dostpny [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM 300 EXC 2022 w wersji Erzbergrodeo: motocykl gotowy na ekstremalne enduro ju dostpny [VIDEO]

Autor: Informacja prasowa 2021.06.04, 19:09 Drukuj

Związek KTM'a z Red Bull Erzbergrodeo trwa już kilkadziesiąt lat. Ta długa i pełna sukcesów historia sięga powstania imprezy w 1995 roku. Od tego czasu zawodnicy KTM odnieśli w niej 16 zwycięstw. Aby uczcić już osiągnięte sukcesy i z nadzieją na przyszłe zwycięstwa, KTM z dumą przedstawia KTM 300 EXC TPI Erzbergrodeo 2022, który jest wyjątkowym hołdem dla tego kultowego wydarzenia.

Motocykl wykorzystuje jako platformę szalenie udanego KTM 300 EXC TPI z wtryskiem paliwa. KTM 300 EXC TPI Erzbergrodeo zwiększa swoją gotowość do wyścigu dzięki kilku inspirowanym wyścigami ulepszeniom. KTM wziął pod uwagę opinie elitarnych zawodników ekstremalnego enduro, dzięki czemu KTM 300 EXC TPI Erzbergrodeo jest zbudowany specjalnie do zmagań w najtrudniejszych terenach na całym świecie.

NAS Analytics TAG

Ten model został wyposażony w długą listę specjalnych części ochronnych, w tym: zamknięte osłony dłoni, osłonę wysprzęglika sprzęgła, solidną osłonę silnika, osłony tarcz hamulcowych i osłonę chłodnicy. Jednym zdaniem - model 2022 KTM 300 EXC TPI Erzbergrodeo został opracowany, aby wytrzymać najbardziej ekstremalne scenariusze jazdy w terenie.

KTM 300 EXC TPI Erzbergrodeo 2022 jest również wyposażony w dodatki, takie jak: fabryczne koła z anodowanymi pomarańczowymi piastami, wentylator chłodnicy, przełącznik wyboru mapy, potrójne zaciski CNC, fabryczna, lepiej trzymająca kanapa i specjalna powłoka ramy w kolorze pomarańczowym dla dodatkowego podkreślenia wyścigowego charakteru.

KTM 300 EXC TPI Erzbergrodeo 2022

- specjalna grafika Red Bull Erzbergrodeo,
- wykończenie ramy w kolorze racing orange,
- fabryczne koła z anodowanymi piastami,
- miękkie opony METZELER 6 Days Extreme,
- zamknięte osłony dłoni,
- wentylator i osłony chłodnicy,
- potrójne zaciski obrabiane CNC,
- kanapa fabryczna i lekka osłona silnika,
- zabezpieczenie wspornika prowadnicy łańcucha,
- tylna zębatka SUPERSPROX STEALTH,
- osłona wysprzęglika sprzęgła i pomarańczowy korek oleju,
- osłona przedniej tarczy hamulcowej,
- solidna tylna tarcza i osłona,
- przewód bezpieczeństwa tylnego hamulca,
- przełącznik wyboru mapy.

Joachim Sauer - Menedżer Produktu KTM: - KTM 300 EXC TPI Erzbergrodeo to motocykl w 100% stworzony w jednym celu - pokonania najbardziej ekstremalnych tras, takich jak te, które można znaleźć na słynnym Red Bull Erzbergrodeo. Otrzymując wszystkie aktualizacje naszej gamy modeli KTM EXC 2022, ta specjalna edycja motocykla ma funkcje opracowane przez kierowców Red Bull KTM Factory Racing, aby sprostać ekstremalnym wymaganiom każdego kierowcy hard enduro. Rocznik 2022 ma również unikalny zestaw grafik Red Bull Erzbergrodeo, które wyróżniają go od innych maszyn. Jest to bezsprzecznie najbardziej GOTOWY DO WYŚCIGU ekstremalny motocykl enduro na rynku. Motocykl, który jest w pełni gotowy, aby stanąć w szeregu w kamieniołomie i zmierzyć się ze słynnym Żelaznym Gigantem.

KTM 300 EXC TPI Erzbergrodeo będzie dostępny u autoryzowanych dealerów KTM'a od czerwca 2021 roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr