tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Junak 125 Racer 2018 - odwana stylistyka, wtrysk paliwa i norma Euro 4
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Junak 125 Racer 2018 - odwana stylistyka, wtrysk paliwa i norma Euro 4

Autor: Informacja prasowa 2018.05.17, 13:38 Drukuj

W sieci dealerskiej firmy Junak dostępny jest już najnowszy model Racer 125, posiadający nie tylko mocną, sportową stylizację, ale też pakiet nowoczesnych rozwiązań. Są to m.in. elektroniczny wtrysk paliwa i silnik spełniający normę Euro 4.

Motocykl klasy 125, z którym rozpoczynacie przygodę z jednośladami, nie musi być nudną i powolną maszyną bez wyrazu. Junak Racer 125 w wersji na sezon 2018 to zupełnie świeże i odważne spojrzenie na ten segment motocykli. Zastosowano tu kilka sportowych akcentów, popartych wyrazistą kolorystyką. To znakomita maszyna dla młodych ludzi, a także dla wszystkich, którzy po prostu czują się młodo.

NAS Analytics TAG

Do napędu Junaka Racer 125 posłużył silnik o mocy ok. 11 KM, wyposażony w japoński układ wtrysku paliwa firmy Mikuni. Dzięki temu praca jednostki napędowej jest równa i stabilna w pełnym zakresie obrotów, obniżyło się także zużycie paliwa. Co ważne, dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom, motocykl spełnia rygorystyczną normę emisji spalin Euro 4.

O modelu Racer 125 wypowiada się Karol Kopytek z firmy Junak:

Zależało nam na stworzeniu propozycji otwartej na nieco młodszych użytkowników. Z tego względu nie brakuje tutaj sportowych linii. Motocykl ma się wyróżniać na drodze co myślę, że osiągnęliśmy dzięki odważnej kolorystyce dostępnej w trzech wersjach. Moim zdaniem Junak 125 Racer to też dobry krok w kierunku rozwoju swojej pasji i świetne przygotowanie do zdobycia jednej z motocyklowych kategorii prawa jazdy.

Jeśli właśnie rozpoczynasz przygodę z motocyklami klasy 125, koniecznie zajrzyj do najbliższego dealera marki Junak i zabierz Racera 125 na jazdę testową. Będziesz zaskoczony, jak dobrze wykonany może być jednoślad na prawo jazdy kat. B!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr