tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Julien Dupont w parku rozrywki

Julien Dupont w parku rozrywki

Autor: Lovtza 2016.05.05, 11:03 Drukuj

Julien Dupont wielokrotnie udowodnił, że jest wyjątkowo rozrywkowym gościem. Tym razem odwiedził park rozrywki Montaña Rusa w parku La Feria de Chapultepec w Mexico City. Na kolejce o długości 1,2 km 34 letni Francuz wjeżdżał motocyklem na wysokość 33 metrów nad poziom terenu, kręcąc przy okazji… backflipy.

Po przejeździe Dupont nie krył emocji: "Teraz czuje się z pewnością lepiej. Rano byłem bardzo zdenerwowany, bo nie przywykłem do jazdy po czymś takim. To była najbardziej zwariowana jazda, jaką miałem okazję wykonać".

A jak bardzo była zwariowana? Oceńcie sami na filmie:

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę