tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Julien Dupont w parku rozrywki NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Julien Dupont w parku rozrywki

Autor: Lovtza 2016.05.05, 11:03 Drukuj

Julien Dupont wielokrotnie udowodnił, że jest wyjątkowo rozrywkowym gościem. Tym razem odwiedził park rozrywki Montaña Rusa w parku La Feria de Chapultepec w Mexico City. Na kolejce o długości 1,2 km 34 letni Francuz wjeżdżał motocyklem na wysokość 33 metrów nad poziom terenu, kręcąc przy okazji… backflipy.

Po przejeździe Dupont nie krył emocji: "Teraz czuje się z pewnością lepiej. Rano byłem bardzo zdenerwowany, bo nie przywykłem do jazdy po czymś takim. To była najbardziej zwariowana jazda, jaką miałem okazję wykonać".

~~~~~------~~~~~

A jak bardzo była zwariowana? Oceńcie sami na filmie:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę