tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jorge Lorenzo ma pęknięte żebro

Jorge Lorenzo ma pęknięte żebro

Autor: Konrad Bartnik 2019.03.13, 11:02 Drukuj

Jeszcze przed startem sezonu 2019 wielu specjalistów uzależniało ewentualne sukcesy Jorge Lorenzo w nowym teamie Repsol Honda od jego dyspozycji zdrowotnej. Hiszpan nie wyleczył do końca kontuzji z zeszłego roku, a już pojawiają się nowe.

W czasie trzeciego treningu przed GP Kataru Lorenzo zaliczył groźnie wyglądający highside, po którym z impetem upadł na asfalt. Wykonane tego samego dnia prześwietlenie wykazało pęknięcie pierwszego żebra z prawej strony i utworzenie na nim niewielkiej szczeliny. Według lekarzy w tym przypadku powrót do zdrowia zajmie od trzech tygodni do miesiąca.

Kolejne Grand Prix odbędzie się za niecałe trzy tygodnie w Argentynie, Jorge zapowiedział już, że pomimo bólu nie zrezygnuje ze startu.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę