tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jedzi kradzionym motocyklem po miecie i na dodatek by pijany. Rutynowa kontrola zakoczona aresztowaniem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jedzi kradzionym motocyklem po miecie i na dodatek by pijany. Rutynowa kontrola zakoczona aresztowaniem

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.06.21, 08:27 Drukuj

Przy okazji przeprowadzania rutynowej kontroli drogowej policjanci z gdańskiej drogówki odzyskali kradziony motocykl. Jednak był to dopiero wierzchołek góry lodowej problemów, jakie będzie miał zatrzymany przez nich kierowca.

Od czasu do czasu policja chętnie pokazuje, jak bezmyślni mogą być amatorzy cudzej własności. Nie inaczej było w przypadku mężczyzny, który został zatrzymany w środowy poranek do rutynowej kontroli. Po sprawdzeniu dokumentów i badaniu alkomatem okazało się, że kara za jazdę kradzionym motocyklem będzie dla niego najmniejszym problemem.

NAS Analytics TAG

Do zdarzenia doszło w godzinach porannych, na al. Zwycięstwa. Policjanci zatrzymali 29-latka, który poruszał się motocyklem Yamaha MT-125. Już na dzień dobry okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary w wymiarze roku i 3 miesięcy za kradzież z włamaniem. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 0,4 promila w wydychanym powietrzu. Jakby tego było mało, nie miał on w ogóle uprawnień do kierowania.

Kiedy policjanci wzięli na tapet motocykl, okazało się, że ten został skradziony 14 czerwca w rejonie gdańskiego przymorza. Kierujący jednośladem przykręcił do niego tablicę rejestracyjną od innego motocykla. Po przeprowadzeniu czynności motocykl został zwrócony prawowitemu właścicielowi. Zatrzymany mężczyzna już za samo używanie tablicy rejestracyjnej pochodzącej od innego motocykla może dostać karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr