tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jazdy testowe Triumpha odbd si 11-13 czerwca we Wrocawiu. Warto by na tej imprezie!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
2021 03 Benelli TRK 502 X billboard
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jazdy testowe Triumpha odbd si 11-13 czerwca we Wrocawiu. Warto by na tej imprezie!

Autor: Andrzej Sitek 2021.06.10, 11:26 Drukuj

Zaledwie kilka dni temu mieliśmy okazję przetestować pachnący nowością model Speed Triple 1200 RS oraz Trident 660 na torze Modlin, a już szykuje się kolejna impreza pod egidą legendarnej, brytyjskiej marki motocyklowej.

Tym razem wydarzenie zorganizowano dla wszystkich chętnych, którzy planują w najbliższy weekend odwiedziny w stolicy Dolnego Śląską. To właśnie we Wrocławiu od 11 do 13 czerwca będzie można dosiąść najwspanialszych maszyn Triumpha.

NAS Analytics TAG

Park maszyn przewidziany do jazd testowych obejmuje modele Triumph Tiger 900 Rally Pro, Triumph Street Triple RS, Triumph Trident 660, Triumph Speed Triple RS, Triumph Rocket 3.

Każda z tych maszyn to klasa sama w sobie, chociaż zdecydowanie polecamy Wam wypróbowanie nowiutkiego Tridenta 660 wyposażonego w silnik o pojemności 660 cm3 o słusznej mocy 81 koni mechanicznych. Maksymalny moment obrotowy wynosi 64 Nm. Trzy cylindry od zawsze są oznaką świetnej zabawy, a o to przecież chodzi też w wydarzeniu zorganizowanym przez Triumpha.

Miejscem spotkania jest doskonale znany przez wrocławskich motocyklistów salon Bike Star przy ulicy Kiełczowskiej 64c, 51-315 Wrocław, tel. 500 416 316, e-mail wroclaw@bikestar.pl

Aby wziąć udział w trzydniowej imprezie konieczna jest rejestracja i wniesienie opłaty w wysokości 100 zł. W tej kwocie mieści się paliwo, obsługa techniczna oraz… upominki.

Dotychczas formalności rejestracyjnych można było dopełnić za pośrednictwem strony eventy.triumphpolska.pl, ale ponieważ do imprezy Triumpha zostało już niewiele czasu, dlatego zgłoszenia nie są już przyjmowane przez formularz. Obecnie należy dzwonić bezpośrednio do organizatora pod numer telefonu 784 328 666.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr