tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jazda na suwak i korytarz ycia ogoszone! Znamy dokadn dat wejcia w ycie!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jazda na suwak i korytarz ycia ogoszone! Znamy dokadn dat wejcia w ycie!

Autor: Raff 2019.11.15, 17:07 Drukuj

Przepisy dotyczące jazdy na suwak i korytarza życia zostały opublikowane w Dzienniku Ustaw. Oznacza to, że nowe regulacje zaczną obowiązywać już od 6 grudnia.

Nowe przepisy sankcjonują dwa zagadnienia, które budzą wśród kierowców wiele emocji. Szczególnie kontrowersyjna jest jazda na suwak, której nie potrafią zrozumieć ani zaakceptować samozwańczy drogowi szeryfowie, którzy z lubością blokują jeden z pasów ruchu kilometry przed zwężeniem drogi, w imię sobie tylko znanych zasad sprawiedliwości.

NAS Analytics TAG

W myśl nowych przepisów, które zaczną obowiązywać od 6 grudnia, kierowcy dojeżdżający do zwężenia, będą mieli obowiązek wjeżdżać w nie naprzemiennie.

Korytarz życia, który od 6 grudnia będzie obowiązkowy, ułatwi pojazdom uprzywilejowanym i innym spieszącym na ratunek, szybkie dotarcie do poszkodowanych. Przepis mówi, że poruszający się skrajnym lewym pasem będą zmuszeni zjechać jak najbliżej jego krawędzi, a poruszający się sąsiednimi pasami będą musieli zjechać do prawej krawędzi.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr