tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jasiek Folga: z motocykla na wzek, z wzka na motocykl!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jasiek Folga: z motocykla na wzek, z wzka na motocykl!

Autor: Informacja prasowa 2023.08.24, 10:22 1 Drukuj

Jan Folga to były zawodnik polskiej kadry Rajdów Enduro. Trzy lata temu uległ poważnemu wypadkowi, w którym złamał kręgosłup. Od tego czasu porusza się na wózku inwalidzkim. Prawie dwa lata spędził w szpitalu na rehabilitacji, a tytanicznej walce przyświecał tylko jeden cel: powrót do jazdy na motocyklu.

Nigdy się nie poddał i udowadnia, że niemożliwe nie istnieje. Już 10 września na torze Słomczyn stanie na maszynie startowej Mistrzostw Polski Pit Bike SM. Jasiek będzie pierwszą osobą w Polsce, która jako niepełnosprawna przesiada się z wózka na motocykl i będzie konkurować z pełnosprawnymi zawodnikami.

NAS Analytics TAG

Jak powiedział w jednym z wywiadów: - Startując w zawodach chcę pokazać, że ograniczenia mamy tylko w głowie i jesteśmy w stanie je pokonać. Niepełnosprawni też mogą jeździć na motocyklu, a nawet o tym nie wiedzą.

Po wypadku czynnie wspiera i inspiruje osoby, które znalazły się w podobnej sytuacji. 10 września ty bądź wsparciem dla Jaśka i przeżyj z nim historyczną chwilę. Do zobaczenia w Słomczynie!

Jeśli chcesz wesprzeć jego działania sprawdz ciuchy "IT'S A BEAUTIFUL LIFE" na stronie MX Folga.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr