tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 James Bond znów na motocyklu. Ta scena robi piorunujące wrażenie!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

James Bond znów na motocyklu. Ta scena robi piorunujące wrażenie!

Autor: Raff 2019.12.02, 21:38 Drukuj

Najnowszy film o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości Jamesa Bonda "No Time To Die" nie wszedł jeszcze do kin, a my już wiemy, że warto na niego iść. Skąd? Z trailera, na którym pokazano niezwykłą motocyklową ewolucję.

Ostatnia produkcja rodziny Broccoli, w której mogliśmy oglądać akrobacje w wykonaniu Bonda, to Skyfall. W scenie pościgu po dachach Stambułu, Daniela Craiga dublował wówczas sam Robbie Maddison.

NAS Analytics TAG

Nie wiemy kto dubluje aktora w nowej produkcji, ale trzeba przyznać, że scena wjazdu motocyklem i skoku została pomyślana i zrealizowana z rozmachem. Nie możemy się doczekać filmu!

 

No Time To Die - trailer

Skyfall - scena pościgu

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę