tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak samemu wyczyścić silnik, układ paliwowy i układ chłodzenia? Z preparatami Motul to proste!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak samemu wyczyścić silnik, układ paliwowy i układ chłodzenia? Z preparatami Motul to proste!

Autor: Artykuł sponsorowany 2020.09.04, 17:49 2 Drukuj

Skuteczne czyszczenie silnika, układu paliwowego, czy układu chłodzenia bez kłopotliwego demontażu i specjalistycznej wiedzy? To bardzo proste, wystarczy sięgnąć po jeden z profesjonalnych preparatów Motula.

Wiele problemów, z którymi dawniej potrafili poradzić sobie tylko doświadczeni mechanicy, dziś rozwiązuje za nas profesjonalna chemia. Zamiast skomplikowanej operacji demontażu i mechanicznego czyszczenia elementów układu paliwowego, dziś wystarczy zastosować jeden ze specjalnych preparatów. Przepustnice, zawory, wtryskiwacze, czy gaźniki - dla każdego elementu w motocyklu i skuterze Motul przewidział odpowiedni środek, dzięki któremu proces czyszczenia lub regeneracji przebiega łatwo i szybko.

kosmetyki motocyklowe motul    

Poznaj gamę dodatków przeznaczonych do smarowania, czyszczenia i chłodzenia motocykla

Dowiedz się WIĘCEJ »

Jeśli zatem planujesz odpalić swój stary motocykl, wyczyścić układ paliwowy po niefortunnym tankowaniu na kiepskiej stacji, czy po prostu zadbać o idealną kondycję swojego jednośladu, przyjrzyj się ofercie dodatków Motula do paliwa i oleju, a następnie wybierz to, co będzie ci potrzebne.

Engine Clean Moto

Specjalny preparat, przeznaczony do czyszczenia silników benzynowych. Wystarczy dodać go do starego oleju przed planowaną zmianą, a sam zajmie się rozpuszczaniem osadów i zanieczyszczeń w całym układzie olejowym. Wszystko to, podczas wymiany oleju, zostanie usunięte. Dzięki temu silnik twojego motocykla nie tylko zyska na czystości, ale także będzie mniej się zużywał, a parametry (moc, i moment obrotowy) pozostaną przez bardzo długi czas na fabrycznym poziomie. 

Fuel System Clean Moto / Fuel System Clean Scooter

Ten preparat przyda się do czyszczenia układu paliwowego. Jeśli czujesz, że silnik przerywa, dusi się, może być to znak, że do układu paliwowego dostała się woda. Fuel System Clean Moto skutecznie usunie ją oraz zanieczyszczenia z gaźnika i przewodów paliwowych. Dostępne są dwie wersje - do motocykli i skuterów.

Engine Oil Stop Leak 

Jeśli w garażu pod motocyklem ciągle zauważasz niewielkie plamy oleju, sięgnij po skuteczny preparat Engine Oil Stop Leak. Jego formuła zapewnia elastyczność elastomerowych uszczelniaczy w silniku, co zapobiega wyciekom. Możesz go stosować ze wszystkimi rodzajami olejów - mineralnymi, półsyntetycznymi i syntetycznymi.

Valve and Injector Cleaner 

Ten środek usuwa wszelkie osady w układzie paliwowym. Czyści zarówno zawory, jak i wtryskiwacze i cały układ dolotowy. Bez demontażu przywraca pierwotne parametry silnika i zapewnia prawidłowy przebieg procesu spalania. W efekcie motocykl pali mniej, a jego silnik mniej się zużywa. 

Throttle Body Clean 

Ten preparat skutecznie i szybko usuwa osady i nagary z przepustnic, dysz paliwa, zbiorników, pływaków czy zwężek Venturiego. Jego zastosowanie niweluje falowanie obrotów na biegu jałowym i ułatwia jego start. Throttle Body Clean pozwala pozbyć się z układu dolotowego zanieczyszczeń takich jak oleje, smary, guma, czy żywica.

Radiator Clean

Bardzo skuteczny środek do czyszczenia układu chłodzenia. Rozpuszcza i usuwa osady kamienne i szlamy w chłodnicy i kanałach, poprawia pracę zaworów, termostatów i pomp wody. Jego użycie zapewnia poprawę przewodzenia ciepła i skuteczności chłodzenia. 

Fogging Oil

Jeśli masz w garażu pięknego klasyka, którym okazjonalnie tylko wyjeżdżasz na ważne imprezy, przyda ci się Fogging Oil. Chroni on wewnętrzne powierzchnie silników przed rdzą i korozją i przedłuża trwałość jednostek napędowych. Nadaje się zarówno do silników dwu, jak i czterosuwowych.

Stabilizer

Męczą cię trudności z odpalaniem motocykla po zimie? Użyj Stabilizera, dodatku do paliwa, który zachowuje niezmienione jego parametry przez długi  czas, zapobiega także utlenianiu benzyny i gromadzeniu się osadów. 


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę