tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak pkaj tanie podrbki felg? Filmowy test felg oryginalnych i podrbek na dziurze w jezdni
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak pkaj tanie podrbki felg? Filmowy test felg oryginalnych i podrbek na dziurze w jezdni

Autor: Alonzo 2021.02.28, 11:29 Drukuj

Marka zobowiązuje. Obojętnie, czy jest to europejska marka, czy marka budowana przez chińskich specjalistów od wizerunku. Najgorszym, możliwym zakupem jest zakup taniej podróbki. Po pierwsze producent podróbki już na początku jest nieuczciwy, próbując udawać kogoś, kim nie jest. Po drugie nie ma tutaj mowy o budowie marki, a konsekwencje wad produktu mogą co najwyżej wpłynąć na postrzeganie podrabianej marki.

Chiny zdobywają świat. Chińczycy stali się mistrzami produkcji i w wielu dziedzinach wyprzedają jakąkolwiek konkurencję z reszty świata. Telefony iPhone są produkowane w chińskich fabrykach, co najlepiej pokazuje zaufanie, jakie do tamtejszych specjalistów i pracowników mają szefowie amerykańskich gigantów. Dlatego nie warto unikać chińskich produktów, obawiając się o ich jakość. Chińskie marki mają w swej ofercie bardzo dobre produkty, które zdobywają rynek dzięki lepszej cenie. Dlatego odrzucając wszystko, co tylko wyprodukowano w Chinach, skazujesz się często na wyższe wydatki, nie zyskując wiele w zamian.

NAS Analytics TAG

W tym filmie poruszany jest jednak inny problem - problem podrabiania produktów oryginalnych. W takim przypadku producent imitacji markowych produktów kieruje się zupełnie innymi kryteriami, niż oryginalna chińska marka. O ile chińskie korporacje bardzo szybko poprawiają jakość swoich produktów, dodając do tego bardzo dużą dozę innowacji, o tyle producenci podróbek stosują nieuczciwe zagrania, stawiając na doraźne efekty finansowe. Jeżeli kupujemy podrobione felgi, które wyglądają jak BSS, to w przypadku ich niskiej jakości nie wiemy, czego unikać w przyszłości? W ten sposób producent nie odpowiada za jakość swoich produktów i z tego względu nie ma powodu, aby o tę jakość dbał. Efekty tego mogą być takie, jak przedstawione na filmie:

Dobre felgi są podstawą bezpieczeństwa i komfortowej jazdy. Kupując obręcze niskiej jakości, nie tylko ryzykujemy utratę stabilności prowadzenia motocykla po wpadnięciu w dziurę, ale również narażamy się na długotrwałe nieprzyjemne skutki jazdy, gdy felgi szybko odkształcą się i będą powodowały "bicie" na kierownicy. Właściwy dobór felg ma szczególne znaczenie w motocyklu, który, w odróżnieniu od samochodu, ma tylko 2 punkty styku z asfaltem. Nie ma też zapasowego koła, więc wybierając się w długą trasę, powinniśmy maksymalnie uodpornić się na wszelkiego rodzaju przeciwności losu. Powrót na zniszczonej i pokrzywionej feldze może zamienić naszą podróż marzeń w prawdziwy koszmar. Warto też pamiętać, że sprzedawcy, przygotowujący uszkodzone motocykle do odsprzedaży z drugiej ręki, też czasem sięgają pod tanie imitacje produktów oryginalnych, aby zaoszczędzić na kosztach naprawy. Przy zakupie używanego motocykla warto wziąć ze sobą kogoś, kto zna się na kupowanym przez nas modelu motocykla, aby sprawdził, czy nie zostały w nim zamontowane podejrzane elementy, które do złudzenia przypominają oryginalne, ale różnią się od nich w jakiś drobnych szczegółach.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr