tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak jedzi BMW R1200GS Rallye? Szybka miejska akcja! [Video]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak jedzi BMW R1200GS Rallye? Szybka miejska akcja! [Video]

Autor: Micha Brzozowski 2017.09.06, 16:22 Drukuj

Do naszej redakcji wpadł Artur Wajda i od progu rzucił - przyjechałem fajnym motocyklem, chcesz się przejechać? Najpierw powiedziałem - Pewnie!, dopiero później zapytałem co to za sprzęt i zacząłem trochę żałować, że tak szybko się zgodziłem, przecież Artur znany jest ze sporego poczucia humoru… Na szczęście miałem się nie rozczarować. Na dole stało BMW R1200GS w wersji Rallye.

Jak to w naszej pracy bywa, na motocykl wsiadłem z kamerą, a po jeździe musiałem opowiedzieć jak mi się nim jechało. Akcja szybka i spontaniczna:

NAS Analytics TAG

Odpowiedź na pytanie zawarte w tytule artykułu znajdziecie w powyższym wideo. Ja tutaj dopiszę parę szczegółów, których zabrakło podczas kręcenia tego spontanicznego filmiku:

BMW R1200GS Rallye 2017 od wersji podstawowej (Basic) R1200GS-a różni się w podstawie wieloma mniej lub bardziej znaczącymi szczegółami. Szyba czołowa jest krótka, tak aby nie przeszkadzała podczas jazdy w terenie, koła szprychowe wyróżniają się czarnymi obręczami, kanapa jest niedzielona, krótsza. Zatem aby przewieźć pasażera należy dokupić specjalny pakiet, bo w podstawie Rallye nie posiada podnóżków pasażera. Panele bocznych owiewek, które w wersji Basic są plastikowe, w Rallye są aluminiowe. Dodatkowo motocykl ten wyróżnia się charakterystycznym malowaniem nadwozia i ramy oraz innym kolorem brembowskich zacisków hamulcowych, które są złote.

BMW R1200GS w wersji Rallye waży trochę ponad 230 kilogramów, a silnik o pojemności 1170 ccm generuje 125 KM przy 7750 obr. oraz dokładnie tyle samo momentu obrotowego przy 6500 obr. min. Koszt podstawowej wersji to 63 770 zł.

Oczywiście powyższy "artykuł" nie jest testem tego motocykla, a jedynie miejscem kotwiczącym nasze youtubowe video.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr