tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak Marc Marquez poradzi sobie za sterami bolidu F1? Cakiem niele! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak Marc Marquez poradzi sobie za sterami bolidu F1? Cakiem niele! [FILM]

Autor: Konrad Bartnik 2018.07.20, 14:09 Drukuj

Dwaj zawodnicy teamu Repsol Honda, Marc Marquez i Dani Pedrosa, mieli w czerwcu okazję spróbować swoich sił w bolidach Formuły 1. Firma Red Bull, sprawca zamieszania, opublikowała właśnie film pokazujący zmagania MM93 z czterokołową materią.

Jazdy bolidami ekipy Toro Rosso odbyły się na "domowym" torze firmy Red Bull w austriackim Spielbergu. Dwaj doskonali motocykliści mieli do dyspozycji nie mniej utytułowanego instruktora - był nim sam Mark Webber, wieloletni kierowca Formuły 1.

NAS Analytics TAG

Zadaniem Marqueza było zbliżenie się do referencyjnego czasu okrążenia, wyznaczonego dla stałych kierowców F1, wynoszącego 1:13.396. Za pierwszym razem był Marc był wolniejszy o ponad 6 sekund, za drugim zmniejszył stratę do 3,5 sekundy, a korzystając z kilku cennych rad Webbera, udało mu się finalnie pojechać o niewiele ponad sekundę wolniej od założonego czasu.

Testy F1 w Austrii były oczywiście wyłącznie formą relaksu i podziękowaniem od sponsora - firmy Red Bull. Marquez wyraźnie złapał jednak bakcyla. Wielu utytułowanych motocyklistów po zakończeniu kariery na dwóch kołach, kontynuuje ją na czterech. Oczywiście MM93 jest młody i w życiowej formie, więc daleko mu jeszcze do tego. Jasne jest również, że nie będzie to Formuła 1. Może rajdy, może auta turystyczne? Zobaczymy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr