tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jajeczna zemsta skuterzysty [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jajeczna zemsta skuterzysty [FILM]

Autor: Janusz Bębenek 2019.08.20, 10:39 1 Drukuj

Jednym z niekwestionowanych hitów rynku rozwoju osobistego i kontroli gniewu są gadżety pozwalające zredukować stres. Piłki go gniecenia w dłoni, maskotki do obijania facjaty czy tarcza do rzutek z podobizną szefa, to tylko kilka pomysłów.

Tutaj mamy bardzo fajny zestaw do zamontowania na skuterze lub motocyklu. Bateria 10 jajek w specjalnym zasobniku, umożliwiającym precyzyjny ostrzał drogowych baranów bez utraty kontroli nad pojazdem. Na ciężkie przypadki (amerykański czołg, kolumna rządowa itp.) przewidziano 4 przeciwpancerne pomidory. Do ataku!

__________________________________________

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę